Wernisaż wystawy Roberta Gomułki „Czasoprzestrzeń”

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza na otwarcie wystawy Roberta Gomułki „Czasoprzestrzeń”.

ROBERT GOMUŁKA – urodził się w 1956 roku w Zamościu. Jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zamościu. Ukończył studia w Instytucie Wychowania Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dyplom zdał w pracowni malarstwa doc. Ryszarda Lisa w 1981 roku. Tworzy w dziedzinie malarstwa, rysunku i grafiki. Jest mieszkańcem Gminy Zamość.
Jak powiedział - Jerzy Tyburski dyrektor BWA - Galerii Zamojskiej: „Robert Gomułka, integralnie od lat związany z zamojskim środowiskiem plastycznym, wnosi bardzo oryginalną i trwałą wartość w życie kulturalne naszego regionu”.

OTWARCIE WYSTAWY:

21 maja 2024 r., godz. 11:00
Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu
ul. H. Sienkiewicza 5

Wystawę będzie można oglądać do 16 czerwca 2024 r. w galerii BipeArt Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.

Serdecznie zapraszamy!

 

W lewym górnym rogu jest logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu. Poniżej znajduje się tytuł: CZASOPRZESTRZEŃ i nazwisko autora: Robert Gomułka. Poniżej w części centralnej znajduje się grafika, na którą składają się okręgi z promieniami na tle siatki - wizja autorska malarza.
Poniżej są kolejne informacje: Wernisaż 21.05.2024, godz. 11.00. Maj - czerwiec 2024, Galeria BipeArt. Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu. ul. H. Sienkiewicza 5