Spotkanie autorskie z Małgorzatą Skowron

7 marca 2023 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu Filii w Hrubieszowie odbędzie się spotkanie autorskie z Panią Małgorzatą Skowron ‒ hrubieszowską poetką, autorką utworów dla dzieci, laureatką wielu prestiżowych nagród literackich w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych oraz bohaterką audycji radiowych.
Twórczość Małgorzaty Skowron stała się kanwą wielu wydarzeń artystycznych, takich jak: konkursy plastyczne, recytatorskie, widowiska teatralne, muzyczne i cieszące się ogromną popularnością Skowronalia.

W górnym lewym roku logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu. W górnej części plakatu napis: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Hrubieszowie. Poniżej napis: Spotkanie z autorką książek dla dzieci. W środkowej części plakatu znajduje się zdjęcie Małgorzaty Skowron i zdjęcie dzieci oraz napis: Małgorzata Skowron, 7 marca, godz. 10.00. W dolnej części plakatu znajduje się znacznik lokalizacji ze zdjęciem budynku Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu Filii w Hrubieszowie oraz  napis: ul. Ciesielczuka 1.