Spotkanie autorskie oraz promocja najnowszej powieści Jadwigi Grzesiak

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Hrubieszowie oraz Dyskusyjny Klub Książki zapraszają wszystkich zainteresowanych na spotkanie z Jadwigą Grzesiak.
Jadwiga Grzesiak urodziła się w Bychawie niedaleko Lublina. Ukończyła filologię polską na UMCS. Karierę zawodową związała ze szkolnictwem. Praca zawodowa była jej pasją. Pisaniem książek zajęła się po siedemdziesiątce. Tworzenie nowych historii spełnia w życiu autorki funkcję terapeutyczną, gdyż pozwala znaleźć ujście trudnym emocjom. Drukiem ukazały się trzy powieści Jadwigi Grzesiak: "Pensjonat pod Malinką", "I wtedy wychodzi słońce", stanowiące cykl, którego kontynuacją jest trzecia powieść "Trzy wcielenia Wiktora Jahody". Ponadto w tomie konkursowych utworów literackich "Opowiedz o miłości" znalazło się opowiadanie pt."Wiktor Jahoda".

Po środku plakatu napis: Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu Filia w Hrubieszowie zaprasza na spotkanie autorskie oraz promocję najnowszej powieści Jadwigą Grzesiak. Po lewej stronie logo biblioteki. W kole okładka książki i fotografia autorki. Niżej , na fioletowym tle napis: 22 listopada (wtorek), godz. 12.00. Na białym tle : ul. Ciesielczuka 1.