„CZY ZNASZ...?” REGIONALNY KONKURS CZYTELNICZY

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas I - III powiatu zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego do udziału w regionalnym konkursie czytelniczym „Czy znasz...?”.
Zadaniem każdego uczestnika konkursu będzie samodzielne rozwiązanie testu wiedzy.
Pytania konkursowe zostaną przygotowane w oparciu o następujące utwory literackie: Mira Lobe „Babcia na jabłoni”, Barbara Kosmowska „Niezłe ziółko”, Janina Porazińska „Pamiętnik Czarnego Noska”, Ewa Zawisza-Wilk „Plasterki na tęsknotę”.

Zgłoszenia przyjmowane są do 10.03.2023 r. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach:

- I etap powiatowy – 14.03.2023 r. o godz. 11.00,
- II etap regionalny – 21.03.2023 r. o godz. 10.00.

 

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

 

REGULAMIN KONKURSU
WYKAZ LITERATURY
KARTA ZGŁOSZENIA

U góry plakatu napis Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych klas 1-3 na IX edycję regionalnego konkursu czytelniczego. Pod napisem w części centralnej plakatu znajduje się obrazek przedstawiający małą dziewczynkę która siedzi na ziemi i czyta książkę. Wokół ilustracji rozmieszczone są ozdobne elementy, są to drobne grafiki w postaci kropek, kresek, plamek.  Bezpośrednio pod obrazkiem znajduje się wyróżniony większą czcionką tytuł konkursu: Czy znasz …? Poniżej znajduje się napis mówiący, że  I etap odbędzie się 14.03.2023, a II etap odbędzie się 21.03.2023. U dołu plakatu znajduje się napis: regulamin i karta zgłoszenia na stronie www.bipe.pl. U dołu plakatu, na wyróżnionym polu umieszczone jest logo Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu.