Drodzy Czytelnicy!
8 maja, w Dniu Bibliotekarza i Bibliotek, zapraszamy Was do wspólnego świętowania Tygodnia Bibliotek, który potrwa do 15 maja.
To doskonała okazja, by odwiedzić bibliotekę, sięgnąć po dobrą książkę, obejrzeć przygotowane wystawy i wziąć udział w wydarzeniach, które dla Was zaplanowaliśmy.
Biblioteka to przede wszystkim ludzie – dlatego cieszymy się, że jesteście z nami każdego dnia!
Dziękujemy, że jesteście z nami!
Do zobaczenia w bibliotece!



