Wojewódzki konkurs plastyczny „KEN NA AFISZU”

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych i szkół podstawowych klas 6-8 z województwa lubelskiego do udziału w konkursie. Zadaniem uczestników będzie wykonanie plakatu promującego osoby, wydarzenia historyczne związane z utworzeniem i działalnością Komisji Edukacji Narodowej.

Terminy

Termin nadsyłania prac do 27 września 2023 r. do siedziby Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu (ul. H. Sienkiewicza 5, 22-400 Zamość).

Nagrody

Wręczenie nagród wraz z otwarciem wystawy odbędzie się 5 października 2023 r. o godz. 11.00 w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25

Regulamin | Karta zgłoszenia dla osób pełnoletnich |   Karta zgłoszenia dla osób niepełnoletnich

 

U góry plakatu ozdobne napisy w języku łacińskim poniżej umieszczone zostały loga 4 organizatorów wydarzeń: Akademii Zamojskiej, Instytutu De Republika, Kuratorium Oświaty w Lublinie, Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu i wytłuszczony napis „W ROCZNICĘ 250-LECIA UTWORZENIA KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ”. Poniżej kolejny napis WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY oraz UROCZYSTE OTWARCIE WYSTAWY POKONKURSOWEJ i wytłuszczony tytuł „KEN NA AFISZU”. Pod tytułem z lewej strony mniejszą czcionką umieszczony napis „Wręczenie nagród wraz z otwarciem wystawy, 5 października 2023 r., godz. 11.00, Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu, Henryka Sienkiewicza 5, 22-400 Zamość”. Na wysokości tego napisu z prawej strony umieszczony jest kolejny napis „Prace prosimy przesyłać na adres Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu, Henryka Sienkiewicza 5, 22-400 Zamość, termin nadsyłania prac do 27 września 2023 r.”
Poniżej z lewej strony umieszczony został kolejny napis: „Do udziału zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa lubelskiego, szkół ponadpodstawowych plastycznych i artystycznych z województwa lubelskiego, klas 6-8 szkół podstawowych z województwa lubelskiego”. Na wysokości napisu z prawej strony umieszczona została ozdobna grafika przedstawiająca człowieka wśród książek.
U dołu plakatu napis więcej informacji i regulamin konkursu: www.akademiazamojska.edu.pl
Poniżej z lewej strony napis: PARTNER – Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, natomiast z prawej strony : Wystawa będzie czynna w dniach 5-31 października 2023 r. Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu, Henryka Sienkiewicza 5, 22-400 Zamość.