Celem akcji jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz integracja środowiska lokalnego. Zachęcenie uczniów do sięgania po książkę w każdej sytuacji i każdym miejscu. W ramach akcji, od 4 maja do 26 czerwca 2026 r., pracownicy naszej biblioteki zorganizują czytanie na świeżym powietrzu dla dzieci i młodzieży.



